JUGADAS

Middle Tennessee Blue Raiders
% de G: FGCU, 67.5
% de G: FGCU, 67.5
% de G: FGCU, 70.2
% de G: FGCU, 70.2
% de G: FGCU, 72.0
% de G: FGCU, 72.0
% de G: FGCU, 70.7
% de G: FGCU, 70.7
% de G: FGCU, 70.0
% de G: FGCU, 70.0
% de G: FGCU, 72.5
% de G: FGCU, 72.5
% de G: FGCU, 72.5
% de G: FGCU, 72.5
% de G: FGCU, 70.6
% de G: FGCU, 70.6
% de G: FGCU, 69.9
% de G: FGCU, 69.9
% de G: FGCU, 72.4
% de G: FGCU, 72.4
% de G: FGCU, 72.4
% de G: FGCU, 72.4
% de G: FGCU, 75.4
% de G: FGCU, 75.4
% de G: FGCU, 76.4
% de G: FGCU, 76.4
% de G: FGCU, 79.0
% de G: FGCU, 79.0
% de G: FGCU, 80.6
% de G: FGCU, 80.6
% de G: FGCU, 81.1
% de G: FGCU, 81.1
% de G: FGCU, 82.6
% de G: FGCU, 82.6
% de G: FGCU, 82.6
% de G: FGCU, 82.6
% de G: FGCU, 84.6
% de G: FGCU, 84.6
% de G: FGCU, 84.6
% de G: FGCU, 84.6
% de G: FGCU, 85.5
% de G: FGCU, 85.5